Alarmlar ve Saat Güncellendi
15/03/2016
Emrah Kamalak (164 Haber)
5 Yorum
Paylaş

Alarmlar ve Saat Güncellendi

Windows 10 platfromun gömülü olarak gelen uygulamalarından Alarmlar ve Saat uygulaması güncellendi.Son sürümün detayları haberimizde

Microsoft, gerek Windows 10 olsun gerekse Windows uygulamaları olsun aralıksız şekilde geliştirmeye ve hata düzeltmeleri içeren güncellemeler yayımlamaya devam ediyor.Güncelleme alan son uygulama Alarmlar ve Saat uygulaması oldu.Uygulama gelen güncelleme ile 10.1603.11020.0. sürümüne yükseldi.Güncelleme, beraberinde performans ve hata düzeltmelerinin yanında küçük arayüz değişiklikleri ile geliyor

Alarm ve saat

Windows Alarms & Clock
Windows Alarms & Clock
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

 

Etiketler Alarmlar ve Saat
Emrah Kamalak

Emrah Kamalak

Merhaba arkadaşlar.3 yılda edindiğim Windows Phone deneyimini sizlerle paylaşmak ve güncel gelişmelerden sizleri haberdar etmek için burada bulunuyorum.

Yorumlar

 1. Cihat Emre Aytekin
  Cihat Emre Aytekin Mart 15, 22:41
  .164 sürümünü yükledikten sonra teli sıfırladım ve gayet akıcı,güncellemeleri de yapabiliyorum fakat alarmlar ve saat uygulaması güncelleme arattığımda guncellnecek olarak görünmüyor.
  • Muhammed ÇAKIR
   Muhammed ÇAKIR Mart 15, 22:48
   Cihazınızda otomatik güncellemeler açık ise güncelleme görünmeyebilir. Mağazadan otomatik güncellemeleri kapatmanız gerekli.
  • Cihat Emre Aytekin
   Cihat Emre Aytekin Mart 15, 23:14
   Oto güncelleme her daim kapalı bende,manuel kontrol ederim.Here uygulamaları güncelleme olduğu görünüyor alarmda görünmüyor anlamıyorum bunu.
  • Doğan Can Yılmaz
   Doğan Can Yılmaz Mart 15, 23:27
   Haberimizdeki uygulamanın sürüm numarası ile sizdeki sürüm numarasını kontrol edin. http://hizliresim.com/Mp0Ykg
  • Cihat Emre Aytekin
   Cihat Emre Aytekin Mart 16, 00:33
   Yardım önerileriniz için teşekkür ediyorum sizlere Muhammet ve Doğan Can beyler.Sürüm numarası 10.1512.58020.0 ve hala güncelleme görünmüyor.teli kapatıp açtım belki olur diye o da Nafile..

Write comment

Only registered users can comment.